Teknoloji Otomatik Kapı ve Otomasyon Sistemleri
 
Bilgi birikimi ve tecrübeli kadrosuyla kurulmuş, sektöründe ilklere imza atan bir firma olmuştur. Kalite anlayışından taviz vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı hedef edinmiş, imkansızı hayal etmiş ve başarmıştır. Eğitime gereken önemi vermiş, tüm çalışanlarından başlayarak yönetim kadrosunu profesyonelce oluşturmuştur.
Satış yapma mantığı gütmeyip satış sonrası desteğe gereken önemi vermiş, hizmet lideri olmayı prensip edinmiştir. Teknik kadrosunu daima ön planda tutmayı başarmış, ekip ruhuyla yeni projeler ve farklı çözümler oluşturmuştur.

Amacımız;
 
Bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp ülke içinde ve dışında,Otomatik kapi ve otomasyon sistemlerini yaygınlaştırarak makro ekonomi içerisinde yer alan küçük veya büyük ölçekli tüm işletmelerin sistemlerini tanımasını sağlamaktır.

Vizyonumuz;
 
Teknoloji Otomatik Kapı; sektöründe daima öncü olmayı ve kalite anlayışından ödün vermeden ilerlemeyi hedef edinmiştir. Kurumsal kimliğine yakışır bir şekilde hizmet vermek, profesyonel kadrosuyla yeni projelerde yer almak en temel prensiplerindendir.

Misyonumuz;
 
Teknoloji Otomatik Kapı alanında yeni ürün ve hizmetler sunmak, yatırımlarıyla istihdam oluşturmaktır. Farklı değer sistemlerine sahip projeler yaratmak ve müşteri beklentilerine cevap vererek büyümektir.

Toplumsal ekonomiye katkı sağlamak Teknoloji Otomatik Kapı öncelikleri arasında yer almaktadır.
 
Teknoloji otomatik kapı firmamız Otomatik kapı, seksiyonel kapı, hermetik kapı, fotoselli kapı, yüksek hızlı açılır kapılar, yangın kapısı üretim ve satışını yapmaktadır.